Bemka Eğitim Kurumları,Meslek, Kariyer ve Bilişim Kursları

UZAKTAN EĞİTİMLERİMİZLE KARİYERİNE ARA VERME

İnsan Kaynakları,Sekreterlik,Çocuk Gelişimi,Muhasebe,Dış Ticaret,Yer Hostesliği Şimdi Uzaktan Bilgi 533 093 6606-0232 369 70 50

Detaylı Bilgi
Ücretsiz Seminerler

Ücretsiz Seminerler

Öğrencilerimiz kariyer hayatları boyunca ihtiyaç duyacakları eğitimlerin bir kısmını kursumuzdan ücretsiz seminerler yoluyla edinmekte. Böylece hem kişisel gelişimlerini tamamlar, hem de iş dünyasının aradığı niteliklere daha fazla sahip olurlar. Ücretsiz seminerlere katılabilmek için seminer talep formu doldurmanız yeterli.

Başarı Garantisi

Başarı Garantisi

Tüm öğrencilerimiz yüzde yüz başarı garantisi ile mezun olmaktadır. Herhangi bir nedenle öğrenemeyen, öğrendiklerini zamanla unutan herkes iki yıl boyunca ücretsiz tekrar hakkını kullanabilir. Türkiye'de sadece Bemka Eğitim’de sunulan bu hak ile öğrencilerimiz güvenle eğitimlerini sürdürmektedir.

Sertifikalar & Sınavlar

Sertifikalar & Sınavlar

Uygulamalı kurum sınavlarının yanı sıra Milli Eğitim Bakanlığı sınavlarıyla da ulusal sertifikalar verilmektedir. Ayrıca tüm öğrencilerimiz Uluslararası CV eki olarak tüm Avrupa’da kullanabilecekleri İngilizce ICA belgesini ücretsiz almaktadır. Herhangi bir eğitimimize katılan her öğrenci en az dört sertifika ile mezun olmaktadır.

İş Desteği & Staj

İş Desteği & Staj

Türkiye’nin ilk kariyer merkezi konseptli kurumu olan Bemka Eğitim mezunları işletmelerin her zaman öncelikli tercihi olmuştur. Mezunlarımızın performansına ve eğitim kalitemize güvenen işletmelerin personel talepleri Türkiye’nin tek İş Destek Departmanına sahip kurumu olan Bemka Eğitim öğrencilerince karşılanmaktadır.

Mesleki Eğitimler

Bemka Eğitim, uzman kadrosu ile kişilerin ve kurumların ihtiyacı olan yetkinlikleri ekonomik ve esnek planlamayla hızlı biçimde karşılamakta, bilişim, finans ve kişisel gelişim alanlarında profesyonel ve kurumsal çözümler üretmektedir.

Eğitimlerin İçeriğini İnceleyin

Ücretsiz seminerlerimize katılmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.

Loading Yükleniyor...

En yakın tarihli eğitimlerimizi aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Bütün Eğitimlerimizin Tarihleriniz Görüntülemek İçin Tıklayınız.

    Tüm sınav sonuçlarınıza T.C. kimlik numaranızla ulaşabilirsiniz.

    Sınav Sonucumu Göster

    Tıklayarak CV'nizi oluşturun, İş Destek Departmanımız sizin yerinize firmalara ulaştırsın.

    CV'mi Oluştur & Benim İçin İş Ara

    Kariyer Özgürlüktür sloganıyla yola çıkan Bemka Eğitim Kurumlarının temel amacı bireyleri kariyer yolculuklarında desteklemek, uluslararası standartlarda dönüşümlerini gerçekleştirmek ve iş dünyasının arzu ettiği nitelikleri kazandırmaktır. 1992 yılından bu yana Türkiye'nin en köklü eğitim kurumlarından birisi haline gelen Bemka Eğitim Kurumları sektördeki yenilik ve ilkleri ülkemize taşımaktadır.

    Daha Detaylı Bilgi İstiyorum

    Başarı Öyküleri

    Bütün Başarı Öyküleri:İŞE YERLEŞENLER İçin Tıklayınız...

    Haber ve Duyurular

    Bütün Haber ve Duyurular

    Bilgi İstiyorum

    Eğitimlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız "Bilgi Talep Formu"muzu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlaarımız en geç 24 saat içerisinde talebinizi değerlendirerek, sizinle iletişime geçecektir.

    Bilgi Talep Formu Doldurmak İstiyorum