AutoCad

AutoCad Kursu

AutoCad Kursu

AutoCad Kursu
AUTODESK YETKİLİ TEK EĞİTİM VE SINAV  MERKEZİ BEMKA GÜVENCESİYLE AUTOCAD KURSU İZMİR

CAD OKULU

(AutoCad+3DStudio Max+Photoshop)

Teknik çizim alanında dünyada en yaygın kullanılan program olan Autocad kullanım kolaylığı, farklı platformlara kolay entegre olabilmesi, çalısmanın tüm bilgisayarlarda devam ettirilebilmesi nedeniyle tercih edilmektedir.

Mimardan mühendise, tasarımcıdan grafikere, makineciden haritacıya kadar kısaca tasarım ve teknik çizim ile ilgili herkes tarafindan kullanılmaktadır.

Orijinal lisanslı bilgisayarlardan olusan teknik atölyemizde uzmanlık grupları dikkate alınarak sınıflar oluşturulmakta, bu sayede her öğrencimiz kendi alanına özgü çok sayıda örnek çalışma yapabilmektedir.

2 boyutlu ve 3 boyutlu modellemenin tüm fonksiyonlarını kullanabilen öğrencilerimiz başarı garantisi, sınırsız etüt, alanında yetkin mühendisler ile eğitimlerini tamamlayarak mezun olmaktadır.

Autocad Kursu Autodesk yetkil tüm Bemka Şubelerinde başarı garantili biçimde verilmektedir.

   ***KOSGEB'e üye firma çalışanları bu eğitimi KOSGEB desteğiyle alabilmektedir.  

Autocad Kursu Müfredatımız
  • MODÜL 1. Giriş,Başlangıç,Autocad ekranının tanıtılması ve teknik çizim mantığının kavratılması
  • MODÜL 2. Nokta oluşturma,geometrik çizimler ve düzenlemeler
  • MODÜL 3. 2D modelleme,kesit Alma ve 2D Uygulama örnekleri
  • MODÜL 4. Ölçülendirme
  • MODÜL 5. 3D Modelleme,blok İşlemleri ve 3D Uygulama örnekleri
  • MODÜL 6. Işık,kamera,kaplama ve animasyon komutları
  • MODÜL 7.Çizim Çıktı Ayarları
  • MODÜL 8.Tekrar edilmesi istenen konuların belirlenmesi ve ücretsiz etüt programının yapılması
  • AUTOCAD KURSU İÇİN ÜCRETSİZ TEKRAR TALEPLERİNİN ALINMASI
Süre

Autocad Eğitimi Standart Paket : 2 Ay

CAD Uzmanlik Paketi : 4 Ay (AutoCad+3D Max+Photoshop)

Sertifikalar

     

     1-Uluslararası ICA Belgesi / AutoCad Kursu Alanında

      2-ISO Onaylı AutoCad Kursu  Başarı Belgesi

      3-AutoCad Kursu Katılım Belgesi

Neden Bemka Eğitim Kurumlarında Autocad Kursları

Mimar, Mühendis ve Üniversite öğretim görevlilerinden oluşan teknik kurulumuzun güncellediği program sayesinde öğrencilerimiz mezun olduklarında öğrendiklerinin piyasanın gerisinde kalmış olması riskiyle karşılaşmazlar.

İki yıl boyunca ücretsiz tekrar hakkı sayesinde aylar sonra gelerek bilgilerini güncelleme olanağına sahip olurlar. Tüm öğrencilerimiz kurumsal üyelerimizin de aralarında bulunduğu yüzlerce işletmeye iş destek departmanımız tarafından tavsiye edilmekte,somut personel talepleri ise sadece öğrencilerimizden karşılanmaktadır. İş Destek Departmanından faydalanmak ücretsiz olup mezun olduktan sonraki iki yıl için geçerlidir.

Bemka Eğitim’de öğrencilerimiz orijinal Autodesk lisanslı bilgisayarlarda eğitim alacaklarından programın tüm fonksiyonlarını eksiksiz kullanabilmektedir.

KAMPANYA:

Bemka Eğitim Kurumlarında 02.01. 2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere ilk kez Autocad+Max eğitimine kayıt olan her öğrencimiz Cad Okulu öğrencisi sayılarak Photoshop eğitim paketini ücretsiz olarak alacaklardır.

Autocad kursu ve 3D Studio Max kursu alanlara photoshop eğitiminin armağan edilmesi Bemka Kariyer Kurumlarının Karşıyaka şubesinde geçerlidir.Diğer şubeler bu kampanyanın dışındadır.

 

BEMKA EĞİTİM KURUMLARI AUTOCAD/MAX/REVİT/MAYA YETKİLİ TEK EĞİTİM VE SINAV MERKEZİDİR. 

Etiketler:AutoCad kursları İzmir,izmir teknik resim,teknik çizim eğitimi,

otoket kursları

AutoCad Kursu Toplam Süre 2 Ay
Açılış Tarihi Grup Kodu Günler Saatler Şube
24/08/2019 CADU-200K Cumartesi, Pazar 14:30 / 17:05 İzmir Karşıyaka Şubesi
30/09/2019 CADU-201K Pazartesi, Çarşamba 19:00 / 21:30 İzmir Karşıyaka Şubesi
Dilek A...

Dilek A...

'Autocad programını yıllar önce kullanmıştım. Ancak hem çok eski bir versiyondu hemde zaten çoğunu unutmuştum. Buca Autocad kursları diye google da aratınca buldum Bemka Eğitimi. Hemen kayıt oldum çünkü iş arama sürecinde bana çok faydası olacağına emindim. Dediğim gibi de oldu eğitimimin daha ilk ayı bitmişti ki rüzgar trübünü parçası üreten bir firmadan çağırdılar. Kursumun devam ettiğini söyledim. Bemka Eğitime gittiğimi söylediğimde Bemka mezunu başka bir çalışanları daha olduğunu ve çok da memnun olduklarını öğrendim. Bir anlam da kursum adıyla bile işe girmeme katkı sağlamış oldu. Bemka mezunuyum dediğimde zaten daha evvel bir çalışanlarını Bemka'ya eğitime yollamışlar ve çok memnun kalmışlar.Şimdi hem Autocad biliyorum hemde işimi severek yapıyorum. Teşekkürler Bemka Eğitim.

Birsen K...

Birsen K...

Uzun süren işsizlik döneminden sonra bir aile dostumuzun çabasıyla Teknik Projeler yapan bir firmaya yetiştirilmek üzere kabul edildim.İş yerim Autocad bilmem gerektiğini söylediğinde kaynar sular başımdan döküldü.Çünkü bugüne kadar teknik çizimin T sini bilmeyen ben Autocad öğrenecektim.Anlaşmalı oldukları bir kuruma yollayacaklarını ve korkmamam gerektiğini söyleyerek Bemka Karşıyaka'nın yolunu tuttum.Çok sıcak ve anlayışlı bir şekilde karşılanmam bir yana kaygılarımı sanki biliyorlarmış gibi merak etmememi,2 ay sonra herşeyin başka olacağını,üstelik aynı eğitimi defalarca ücretsiz tekrarlayabileceğimi söylediler.Biraz rahatlamıştım.Dersler başlayıp bittiğinde ben Autocad kullanıyor,dilediğim herşeyi 2D ve 3D olarak modelleyebiliyordum.Bu sayede iş yerimde kalıcı oldum ve kendime güvenim yeniden geldi.Şimdi geriye baktığımda kendi kaygılarıma gülüyorum ama Bemka Eğitimle tanışmamış olsaydım hayatımda herşey başka olabilirdi.Anlayışından dolayı tüm eğitim danışmanlarına,çabasından dolayı da ders öğretmenimize sonsuz teşekkür ederim. 

Loading Yükleniyor...